Tak přece.....

25. června 2011 v 23:56 | Smooth Annie

Tak. Všichni víme,co je dneska za datum.
Ano ano. Jsou to přesně dva roky zpátky od...jednoho zlomu.
Píšu obecně-ZLOMU. Asi víte proč...jinak bych asi nemluvila o Mikovi vždy v PŘÍTOMNÉM čase (i když...mohla bych se tím jenom utěšovat..)...psala bych dneska něco typu ,,R.I.P Michael..we luv u.." atp. .... těmhle věcem jsem už věnovala nejeden článek a myslim,že už nemá smysl se k tomu vracet.

Co je ale podstatou...
Jak už psaly Zuzy i Loui (a asi si to myslíte mnozí z vás,doufám)..máme co do názoru ten největší společný..a to je-láska k Michaelovi. Píšu láska i přes to,že to zní trochu jako nějaká malá holka někde v Bravíčku. Ale ono to v určitym smyslu LÁSKA je. Ta fanouškovská,ale přesto pravá a myslim dost silná.
O tom nás nejvíc přesvědčuje hlavně ONÉ datum.
Víte,kdyby mi tehdy někdo řekl,že Michael žije a začal mi ukazovat všelijaké numerologie a tak...asi bych mávla rukou a řekla si,že je to jenom tak. Jenom takovej ,,výmysl",at' už pro utěšení-nějaké ,,zalepení" té rány,co nás VŠECHNY v ten den zasáhla,anebo prostě jenom nejistota. Dneska už to samozřejmě vidim jinak,ale...když si to tak vezmu...kdy jsem tomu vlastně začala věřit? Koukám,že na MJDH fóru jsem registrovaná od Října '09...se zaokrouhlením to tedy dělá...skoro čtyři měsíce. Čtyři měsíce,co jsem byla BEZ NADĚJÍ. Ano. Ta dlouho mi trvalo,abych se vůbec odhodlala se na to podívat jinak. Protože tím zhroucením a beznadějí jsem to raději už zkoumat nechtěla a byla jsem RÁDA za každou dovolenou,tábor..prostě JAKOUKOLIV událost,co se Michaela netýkala a já se mohla aspon na chvilku zasmát a myslet na něco pozitivního....bylo to místy kruté období. Netvrdím,že od té doby,co věřim v to co věřim,jsem si ani jednou nezaplakala (to bych sakra HODNĚ lhala...)...ale když si na ty měsíce vzpomenu,říkám si jenom ,,Jak jsem to mohla vydržet?" Věřte nebo ne,ale opravdu moc nechybělo a nemusela jsem tu ted' vůbec sedět,se sluchátkama v uších a psát tento článek,kterému jsem se původně chtěla obloukem vyhnout.
-Ale jsem za to ráda. Ráda,že jsem pochopila,že jsem dneska tady po tom všem a že mam někoho,kdo mě respektuje a nepošle mě do háje. A tím ,,někým" jsou kromě jednoho nejmenovaného ještě Zuzy,Čokoládka,Loui,Adishek,Hanylen,Denízos......díky vám vim,na čem jsem a máme tolik společných témat......a at' už na ONU VĚC máme jakýkoliv pohled,jedno nás spojuje-MICHAEL.

A v toho musíme určitym způsobem věřit všichni i nadále :)
Zatím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čokoládka Milka Čokoládka Milka | Web | 26. června 2011 v 17:55 | Reagovat

Malá holka v Bravíčku? Áno, oni píšu ako hrozne lovískujú Justýnka Biebra. Ale ver mi, oni nevedia čo je to LÁSKA v pravom zmysle slova- taká láska, akú cítime my k Michaelovi. Určite nie je hlúpe písať, že k nemu cítime lásku... Pravú lásku!
Veď ty vieš, ako to so mnou je. Byť v neistote je horšie, ako na 100% veriť tomu že je mŕtvy... Chcem veriť že žije ale nedokážem to. Obdivujem ťa zato, že ty už žiadne pochybnosti nemáš. Skúšala si ma presvedčiť a ja som ti chcela veriť... Lenže tá veľká jazva na srdci ktorú mám, tá mi hovorí niečo iné. A núti ma mať pochybnosti...
Som rada, že si si nič vážne neurobila... No, máš pravdu. 25.6 je dátum, ktorý rozplače väčšinu fanúšikov- aj beLIEverov núti zamyslieť sa... Áno, Michael nás spája. Láska k nemu je to, čo nás drží pohromade... ♥

2 monika monika | Web | 27. června 2011 v 7:17 | Reagovat

ani já tě nepošlu do háje :-D  :-D ne, vážně, někdo z nás věří že žije, někdo zase ne, ale nemslím si, že ti lidé co věří v jeho život, jsou blázni nebo něco podobného. Ostatně svým způsobem věříme všichni že žije, když už né jinak, tak že žije v našich srdcí určitě. Moc ráda, bych se jednoho dne probudila a zjistila, že jeho smrt byla jen klam a já se zmílila, opravdu ráda bych se v tomhle spletla, ale??? těžko říct, kdo nám na naše otázky dá odpověď??? Je někdo takový???? Jidinou odpověď nám může dát jedině srdce, jedině to ví jak se cítíme, a my sami víme čemu věříme, ať už je to správně nebo ne, my sami si musíme dát odpověď

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.